חנות אונליין עם וורדפרס

בניית אתרים וחנות אונליין בוורדפרס

בשנים האחרונות כל הנושא של קניות עבר ברובו אל משיית האינטרנט. כמעט לכל חנות פיזית כיום יש גם את הגרסה האינטרנטית שלה ויש גם חנויות שכל ההוויה שלהן היא אינטרנטית בלבד או חנות אונליין עם וורדפרס. בחנויות האינטרנטיות מוכרים כל דבר משירותים מסוימים ועד מוצרים מכל קשת המקצועות שקיימים בשוק. חנויות אונליין ברשת קיימות במספר פלטפורמות כאשר רובן הן פלטפורמות סגורות המאפשרות בניית חנות אינטרנטית תחתיהן. אך אם אתם מחפשים לבנות חנות אינטרנטית עצמאית, הכתבה הזו עבורכם. בכתבה זו נדבר על אחת הפלטפורמות המאפשרת לכם להקים חנות עצמאית משלכם, הלוא זו הפלטפורמה המובילה בבניית אתרים וורדפרס.

מהי פלטפורמת וורדפרס?

פלטפורמת וורדפרס היא למעשה תוכנה לבניית אתרים בקוד פתוח. המשמעות של הקוד הפתוח הוא שלמעשה הקוד הוא ציבורי ומאפשר לכל אחד לשנות את הקוד על פי רצונו. בשל כך מתווספים בכל יום אלפי תוספים בחינם ובתשלום שבאמצעותם ניתן לבנות אתרי אינטרנט מעוצבים וייחודיים. פלטפורמת הוורדפרס נחשבת כיום לפלטפורמה המובילה והבלתי מעוררת בעולם בניית האתרים ורוב בוני האתרים יעדיפו את השימוש בה כמעט לכל סוגי האתרים שקיימים.

מה מיוחד בחנות אינטרנטית באמצעות פלטפורמת הוורדפרס?

אתם וודאי שואלים למה כדאי לכם לבנות חנות אונליין בוורדפרס. יש המון סיבות לכך שהבחירה בוורדפרס היא הכי טובה למטרה זו, אנו נמנה את ששת הסיבות העיקריות ביותר.

1. קלות עדכון בתוך האתר

מערכת הוורדפרס היא בעלת ממשק משתמש יחסית פשוט ואינטואיטיבי, כך שלאחר שהאתר כבר בנוי, בעל האתר יכול לעדכן מידע בקלות. זה דבר מאוד חשוב בחנות וירטואלית שצריכה מידי תקופה לשנות מוצרים, תמונות שלהם ומידע.

2. אפשרויות עיצוב מרהיבות

וורדפרס מאפשרת לכם לבנות אתר אינטרנט בעיצוב ייחודי המתאים לאופי העסק. כיום ידוע כי עיצוב האתר הוא חלק משמעותי שעוזר בתנועת הלקוחות והרצון שלהם לקנות דווקא מכם. צבעים ועיצוב מעבירים מסרים ללקוחות ויש להם משמעות רבה בעיצוב של חנות אונליין.

3. האפשרות לעצב אתר רספונסיבי

רספונסיביות זו תכונה מאוד חשובה באתרי חנויות אונליין ברשת. רוב האנשים מבצעים את הרכישות שלהם דרך הטלפון הנייד ואתר שאינו מותאם לכך מפסיד לקוחות. וורדפרס מאפשרת לבנות אתר רספונסיבי המותאם לתצוגת מובייל באופן אוטומטי.

4. תוספי אבטחה מתקדמים

צרכנים רוצים לרכוש מוצרים היכן שבטוח להם להכניס את כרטיס האשראי. וורדפרס מספקת לכם תוספי אבטחה מתקדמים כך שהלקוחות שלכם יכולים לישון בשקט.

5. תוספים מיוחדים לקידום האתר

קידום אתרים היום עבור עסקים זה אחד הדברים החשובים ביותר בשיווק. אתם כבעלי חנות אינטרנטית מעוניינים להגיע למעלה התוצאות במנוע החיפוש של גוגל ואת זה ניתן לעשות כאשר יש את התוספים הנכונים. לוורדפרס יש את התוספים המתקדמים ביותר לקידום האתר שלכם.

6. עלות אחזקה נמוכה יחסית

עם כל העלויות שיש כיום לעסק, אתם ודאי רוצים להגיע לעלויות הנמוכות ביותר עבור אתר האינטרנט שלכם. בוורדפרס תשלמו חד פעמי על בניית האתר ותוכלו לרכוש אחסון ודומיין באופן פרטי ולפי בחירה שלכם. כך תוכלו לקצץ בעלויות.

אם רוצים לבנות חנות אונליין עם וורדפרס למי פונים?

בעבר כשרצו לבנות חנות אינטרנטית היו פונים למתכנת שיפתח קוד. כיום הטכנולוגיה מתקדמת וניתן לבנות חנות אונליין בתוכנת הוורדפרס בקלות. אנשים רבים בעלי עסק מנסים לבנות אתר וורדפרס באופן עצמאי. דבר זה אפשרי בזכות המדריכים הרבים המפוזרים ברשת, אך בנושא זה חשוב לדעת כי למרות המדריכים, מדובר בעולם שלם ועצום בידע ותוספים שלא תמיד תכירו דרך ההדרכות הללו. כמו כן לאתר אינטרנט כיום יש חשיבות רבה לעיצוב מקצועי שגורם לגולשים לרצות להישאר באתר. אדם שלא מגיע מתחומי העיצוב הגרפי, סביר שיתקשה להגיע לעיצוב שיווקי המעביר את המסר של הלקוח.

אם אתם מחפשים שהאתר שלכם יראה מקצועי, פנו למעצב גרפי מקצועי.

כמה יעלה לי לבנות חנות אונליין בוורדפרס?

התהליך של בניית אתר וורדפרס באופן מקצועי כולל מספר שלבים. השלב הראשון הוא איפיון. כשמדברים על איפיון למעשה מדברים על הכרות עם העסק שלכם והתאמה של דפי האתר אליו. בונה האתרים יאפיין את העמודים שיהיו באתר ואת העיצוב שאליו הוא מעוניין להגיע.

עליו להיות יסודי מאוד בשלב זה ולחשוב כמו הגולשים ומה יהיה להם נוח ונעים. לאחר השלב הזה יתחיל שלב הבנייה הראשוני הכולל בניית העמודים והעיצוב הכללי והכנסת התוכן.

השלב האחרון הוא השלמת העיצוב, בחירת הצבעים, כפתורים, אייקונים וכדומה. יש כאן תהליך שמצריך עבודה רצינית וכמובן שלכל חנות יש את האיפיון שלה והקלות או המסובכות של הבנייה. בשל כך, טווח המחירים לבניית אתר לחנות אינטרנטית של וורדפרס הוא טווח מחירים רחב המתחיל בכ-3500 שקלים ועולה בהתאמה.

האם כדאי לי לחסוך בכסף ולבנות את האתר בפלטפורמות אחרות שהבנייה שלהן זולה יותר? 

פלטפורמות אחרות לבניית חנות אינטרנטית במחירים נמוכים הם לא תמיד הבחירה הנכונה עבורכם. לרוב אלו מערכות בקוד סגור שאינן מאפשרות לכם לקבל את היתרונות שקיימים בבניית אתר בוורדפרס. במערכות אלו תהיו מוגבלים לעיצוב גנרי אחיד כמו באתרים אחרים ולאחר בניית האתר לא תוכלו לשנות את העיצוב.

כמו כן, היכולות של מערכות אלו מבחינת קידום האתר הן נמוכות ואתם תלויים ביכולות האבטחה והאחסון של התוכנה. אז נכון, אולי תחסכו בעלויות של בניית האתר, אך בטווח הרחוק כנראה שתפסידו לקוחות בגלל יכולות מוגבלות של המערכת.

החלטתי לבנות חנות אונליין בוורדפרס, מה הדבר הראשון שעליי לעשות?

יש שלושה דברים חשובים שעליכם לדעת טרם תתחילו לבנות את האתר. הדבר הראשון, מצאו לכם בונה אתרים מקצועי שהוא גם מעצב גרפי, כך תוכלו לדעת שהעיצוב של האתר יהיה מקצועי ואיכותי. דבר שני, זכרו שלכל אתר אינטרנט יש כתובת הנקראת בעגה המקצועית גם דומיין.

את הדומיין רוכשים באופן פרטי ללא קשר לבונה האתרים. תוכלו לקבל ממנו הדרכה, אך את הרכישה תצטרכו לעשות בכל שנה או שנתיים תלוי לכמה זמן רכשתם את הדומיין. ללא רכישה של הדומיין וחידוש שלו כתובת האתר לא תהיה שלכם. דבר נוסף שחשוב להכיר הוא אחסון אתרים. רוב האנשים שאינם מבינים בנושא של בניית אתרים לא מכירים כי יש צורך באחסון עבור האתר. האחסון הוא למעשה שרת שבו יישמר כל המידע של האתר שלכם והוא זה שיאפשר עליה שלו בכל פעם שמישהו יכנס אליו. את האחסון ניתן לרכוש מחברות שעוסקות באחסון אתרים. לעיתים ניתן לבצע רכישת דומיין ואחסון יחד באותו מקום ולקבל מחירים טובים לכך.

לסיכום, לבנות חנות אינטרנטית עבור העסק שלכם זו החלטה נכונה בעידן הטכנולוגי שלנו שבו כולם עושים קניות ברשת.

כיום יש חשיבות לפלטפורמה שעליה יבנה האתר. אחת הפלטפורמות המצוינות לבניית חנות אונליין היא הוורדפרס שיש לה המון יתרונות עבור בניית אתרי חנויות. אם אתם מעוניינים בבניית חנות אינטרנטית בוורדפרס באופן מקצועי, מומלץ לפנות למעצב אתרים מקצועי אשר מכיר היטב את התוכנה, מכיר את כל התוספים החשובים ביותר וגם יודע לעצב לכם אתר מקצועי שמביא אליו תנועה של גולשים.

מחפשים בוני אתר מקצועיים לעסק שלכם? השאירו אימייל ונציג יחזור אליכם

אהבתם את הפוסט? שתפו אותו!

לעוד פוסטים מהבלוג שלנו

בניית אתרים
chenkahlon@hotmail.com

טרנדים בבניית אתרים בשנת 2022

טרנדים בבניית אתרים לשנת 2022  כשאנחנו מסתכלים קדימה לחמש השנים הבאות של בניית אתרים, אנחנו יכולים לצפות לראות כמה שינויים משמעותיים. להלן הטרנדים החשובים ביותר

קרא עוד »
כמה עולה לבנות אתר
בניית אתרים
chenkahlon@hotmail.com

כמה עולה לבנות אתר?

אז כמה עולה לבנות אתר? כל עסק שקם היום יודע כי פרסום נכון מתחיל ונגמר באתר אינטרנט איכותי של העסק. עסקים רבים בתחילת דרכם מנסים

קרא עוד »